Muse Grup

MUSE GIDA

Muse Gıda Teknolojileri olarak gıda sektörüne senelerdir hizmet vermekteyiz. Gıda sektöründe tasarladığımız ve ürettiğimiz makine parkurlarıyla genel olarak süt ve süt ürünleri, meyve suyu, ketçap, mayonez, humus, reçel ürünleri gibi akışkan gıdaların üretim bölümünde rol alıyoruz. Aynı zamanda müşterilimizin istekleri üzerine tesisi topraktan alıp yaşayan bir fabrikaya dönüştürebiliyoruz. Firmamız aynı anda inşaat, aseptik dolum hatları ve aseptik gıda ambalajı ticareti de yapmaktadır.

Dünyanın bir çok noktasında özellikle Orta Doğu ve Afrika bölgelerinde süt işleme tesisler, meyve suyu üretim tesisleri, mandıralar ve gıda işleme tesisleri kurulumumuz vardır. Müşterilerimize makine parkurları yanı sıra işimizle alakalı tüm isteklerini karşılamaya özen gösteriyoruz.

Gıda işleme üniteleri kurarken müşterimizin istekleri üzerine dolum makineleri, paketleme makineleri, paketleme ekipmanları ve aseptik gıda ambalajı desteğinde kaliteli partnerlerimizle müşterimizi tamamen şeffaf şekilde buluşturup görüşmelerini de sağlıyoruz.

Yaptığımız iş kesinlikle makine üretiminden fazlası. Müşterilerimizle her şeyden önce iş partneri olarak iletişim kuruyoruz. Gıdayı üreten makineyi değil gıdayı üreten ustayla da müşterimizi iletişime geçiriyoruz. Bizim için

Anahtar Teslim Gıda İşleme Tesisleri sloganının karşılığı müşterimize tesisinde karşılaşacağı bütün engelleri kaldırmaktır. A’ dan Z’ ye makine parkurunu sunuyoruz.

Profesyonel AR-GE ekibimiz tarafından oluşturulan çevreci politikalarımız doğal kaynakları olabildiğince koruyarak üretim yapılacak bölgeye uygun şekilde baştan dizayn edilmekte.

Aynı zamanda türünün tek örneği olan Muse Green Line Pastörizatörümüzü incelemenizi isteriz. Aynı anda sosyal medya hesaplarımızda paylaştığımız makine açıklamalarımız hoşunuza gidecek. Konuyla alakalı yorumlarınız bizler için çok değerli. Lütfen geri dönüş yapınız.

MUSE GRUP olarak özellikle süt işlemek en büyük keyfimiz. Bizim için gıdanın doğru koşullarda sağlıklı şekilde üretilip en iyi şartlarda son kullanıcıya teslim edilmesi çok önemli. Firma politikamız değişmemek üzere doğayı korumak üzerine inşa edilmiştir. MUSE GREEN LINE hatlarımızla Dünyamız çok daha yeşil.

image
İhtiyaca göre çözüm üretme,
Dürüst çizgisiyle kaliteli hizmet ve işinde uzmalık,
37’yi aşkın ülkeye ihracat tecrübesi.